Asistent Manager

Blue Air

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Transmite deciziile si dispozitiile presedintelui directorilor / managerilor de departament
- Pastreaza o evidenta stricta si corecta a documentelor interne la nivel de actionariat
- Participa la sedinte in calitate de reprezentant al presedintelui, consemnand punctele esentiale ale discutiilor si concluziile acestora
- Efectueaza traduceri si retroversiuni romana-engleza
- Elaboreaza studii de piata, creeaza baze de date cu potentiali colaboratori
- Consiliaza la cerere presedintele companiei in domeniul business

CERINTE

- Poza atasata CV-ului
- Absolvent(a) facultate, studiile masterale reprezinta un plus
SNSPA / Drept / Relatii Internationale / Comunicare-PR
- Experienta profesionala minim 2 ani
- Capacitate de analiza si sinteza superioare
- Atentie la detalii si memorie excelenta
- Limba engleza nivel avansat (atestat)
- Abilitati de comunicare si prezentare peste medie
- Abilitati de negociere
- MS Office avansat
- Ambitie, perseverenta
- Rezistenta la stres
- Competente de management al timpului
- Gestionarea eficienta a situatiilor critice
- Atitudine pozitiva
- Proactivitate

Va rugam transmiteti CV cu poza.

BENEFICII OFERITE

In functie de performante si experienta dobandita.
Se negociaza la interviu.

Blue Air este prima companie aeriana din Romania care opereaza zboruri in sistem de low-cost avand capital 100% privat romanesc. Compania si-a inceput activitatea pe Aeroportul International Aurel Vlaicu in anul 2004.
Scopul companiei Blue Air este de a transforma transportul aerian intr-un serviciu accesibil tuturor categoriilor de pasageri.
Blue Air este autorizata sa efectueze zboruri regulate interne si internationale de pasageri, zboruri de tip charter la cerere, zboruri internationale de pasageri de tip charter si transporturi cargo.