Asistent Manager

GROUP QUEEN MONACO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planifica, organizeaza si tine evidenta agendei Directorului General ;
- Analizeaza si prioritizeaza informatiilor necesare Directorului General ;
- Consemneaza memo si minute pentru intalniri si sedinte interne si externe ;
- Asigura buna derulare a activitatii administrative, activitatilor de protocol, programari etc. ;
- Insoteste Directorului General la intanliri si sedinte, sau il reprezinta in cazul imposibiltatii prezentarii ;
- Pregateste rapoartele si documente necesare Directorului General bazandu-se pe cercetare si informatii primite de la celelalte departamente ;
- Inregistrarea monetarelor si dispozitiilor de plata/depuneri banca;
- Introducerea facturilor, chitantelor si bonurilor de consum conform legislatiei in vigoare;
- Inregistrarea facturilor si bonurilor de cheltuieli;
- Inregistrarea platii facturilor;
- Mentinerea relatiei cu banca.

CERINTE

- Nivel de studii: medii sau superioare ;
- Experienta pe un post similar: minim 1 ani ;
- Cunostinte de contabilitate primara ;
- Cunostinte de operare PC - nivel foarte bun pentru Windows, MS Office, Internet Explorer, Outlook Express,un avantaj reprezinta cunoasterea programelor de contabilitate si gestiune ;
- Limba engleza nivel avansat ;
- Abilitati de organizare, planificare,analiza ;
- Capacitate de prioritizare ;
- Abilitati de comunicare (verbala si scrisa) ;
- Capacitate de a respecta termene limita
- Prezenta agreabila, atentie catre detalii ;
- Responsabilitate, punctualitate, corectitudine si seriozitate.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes pe piata romaneasca
- O echipa tanara, dinamica si entuziasta

Compania Queen Monaco este una dintre companiile mari din Romania pe piata de: distributie FMCG, transport rutier de marfuri, servicii logistice si productie produse din tutun. Are o experienta de peste 10 ani si detine o retea bine organizata in zonele acoperite. Compania are un portofoliu impresionant de branduri proprii, fiind unic importator si distribuitor al: Sun Foods, XL Energy, Kara Mia. De asemenea produce si distribuie marcile de tigari Army si Roxboro.
Pe langa acestea, Queen Monaco este distribuitor autorizat pentru numeroase marci de renume: Doncafe, Lavazza, Davidoff, Gauloises, Primola, Heidi, Tymbark etc.
Pentru mai multe informatii, accesati www.queenmonaco.ro