Asistent Manager

Telcor Communications

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcinile principale si specifice ale postului:
- asistarea managerului general in activitatea sa zilnica
- efectueaza activitati administrative în scopul eficientizarii timpului de lucru al directorului
- primirea, tinerea evidentei si repartizarea corespondentei în cadrul firmei
- efectuarea unor lucrari de specialitate: organizarea si actualizarea unor situatii redactarea unor materiale de corespondenta, pastrarea si operarea în diverse registre de evidenta;
- asigurarea legaturilor telefonice în interiorul si exteriorul organizatiei, tinerea evidentei apelurilor telefonice si solicitarilor directe
- tehnoredactarea documentelor, clasarea si tinerea evidentei stricte a acestora;
- propune masuri de imbunatatire a activitatii administrative si implementeaza schimbarile aprobate de managerul general
- centralizarea datelor si intocmirea de rapoarte specifice, grafice;

CERINTE

Specificatiile postului:
- absolvent studii superioare
- limba engleza nivel avansat
- obligatoriu cunostiinte avansate WORD, EXCEL, POWER POINT, MICROSOFT OUTLOOK,
- aptitudini de comunicare orala si scrisa;
- aptitudinea de a lucra cu documente
- planificare si organizarea operatiilor si activitatilor
- respectarea instructiunilor orale si scrise
- punctualitate, atentie la detalii, spirit de observatie dezvoltat

BENEFICII OFERITE

- carte de munca
- pachet salarial motivant
- oportunitatea dezvoltarii carierei profesionale

Companie romaneasca, specializata in transmisii de date, furnizare servicii de comunicatii, acces internet si telefonie.