ASISTENT MANAGER

TEAM ART SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati diverse sub indrumarea sefului direct:
- secretariat,
- achizitii diverse,
- activitati de marketing,
- receptie, etc

Va oferim posibilitatea de a va incepe o cariera alaturi de o echipa performanta.

Sediul punctului de lucru Jud Ilfov, intrare com Jilava.

CERINTE

FACULTATE TERMINATA
-Cunostinte avansate de operare MS Office (Excel, Word, Powerpoint);
-Capacitate de organizare si planificare, autodidact;
-Respectarea termenelor, capacitatea de decizie;
-Persoana dinamica, pregatita pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres;
-Capacitatea de a gestiona mai multe activitati simultan;
-Bune abilitati de comunicare si coordonare;
-Confidentialitate si responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

Salariul oferit 700-800 RON
Program de lucru - 8.30-17.30.
Se va sta peste program in functie de programul directorului si de cerintele exprese pentru activitati profesionale, cu posibilitatea de libere acordate in compensare.
Exista posibilitatea sa existe nevoie de prezenta in weekend sau de alocarea de timp de acasa pentru anumite cerinte exprese

Sediul firmei este in Comuna Jilava, Jud Ilfov
Se asigura transportul de la metrou Eroii Revolutiei la sediu si inapoi.

Companie tanara care promoveaza valorile om-echipa in mediul cel mai adecvat calitatilor profesioanale dar si a celor personale.
Conteaza sa vrei ... sa poti vom avea grija sa inveti...