Asistent Manager

ROKOR ECOSTYLE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza registrul de intrare/iesire a corespondentei: preia, transmite si indosariaza corespondenta din partea diferitelor entitati (parteneri, clienti, angajati) si redacteaza corespondenta catre acestia;
- Pastreaza programatorul de intalniri, stabileste intalniri la cererea superiorului, redacteaza documentele necesare bunei desfasurari a intalnirilor;
- Realizeaza necesarul pentru birouri si trimiterea acestuia catre sediul central;
- Realizeaza, impreuna cu gestionarul si managerul de filiala, necesarul pentru gestiune si trimiterea acestuia catre sediul central conform procedurilor de lucru in vigoare;
- Mentine legatura cu clientii (intocmirea referatelor, urmarirea incasarii contravalorii facturilor in cazul clientilor rau-platnici);
- Inregistreaza si urmareste spre rezolvare a reclamatiilor. Trimite raportul despre reclamatii catre persoana responsabila de la sediul central;
- Urmareste locatia masinilor din filiala pe GPS;
- Preia atributiile managerului de filiala in momentul in care acesta este plecat din localitate sau in concediu, sau este indisponibil pentru munca de birou;
- Preia atributiile operatorului baza de date in momentul in care acesta este plecat din localitate sau in concediu, sau este indisponibil pentru munca de birou.

CERINTE

- Domiciliul in orasul pentru care se aplica;
- Studii superioare;
- Flexibilitate;
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Foarte bune cunostinte operare PC (Microsoft Office: Word, Excel);
- Loialitate;
- Initiativa proprie;
- Aptitudini de planificare si organizare eficienta a timpului;
- Experienta intr-o pozitie similara: minim 1 an.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Instruire adecvata;
- Cultura organizationala orientata spre inovatie, profesionalism si angajament;
- program de lucru Luni - Vineri.

SC ROKOR ECOSTYLE SRL este o firma mixta romano-coreeana, componenta a grupului de firme ROKOR.
In acest moment sunt active 7 filiale in cele mai importante orase din tara, fiind in continua dezvoltare, avand in acest moment peste 7.000 de clienti activi si peste 10.000 de purificatoare montate.

Obiect de activitate: Importul si comercializarea purificatoarelor de apa Waterpia (produse de una dintre firmele lider de piata in domeniu: WonBong Co LTD, Coreea), asigurand si serviciile aferente (consultanta, instalare, mentenanta), prin intermediul unei echipe de specialisti in domeniu.