ASISTENT MANAGER

VIAROM CONSTRUCT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ofera suport administrativ Directiunii si presteaza diferite activitati de secretariat:

- organizeaza agenda Directiunii (intalniri, calatorii de afaceri, diverse evenimente, corespondenta de afaceri, rezervari);
- traduce si redacteaza diverse documente, rapoarte, contracte etc.
- elaborareaza, administreaza si organizeaza corespondenta ( posta in&out, curierat, fax, email, telefon);
- intocmeste rapoarte si situatii conform procedurilor;
- gestioneaza, centralizeaza, distribuie, arhiveaza documentele supuse avizarii directiunii;
- raspunde de inregistrarea corespunzatoare a documentelor intrate/iesite in registrul aferent;
- actualizeaza baza de date cu informatiile de contact ale partenerilor de afaceri;
- organizeaza activitatile de protocol si se asigura ca in permanenta sa fie aprovizionate produsele de protocol;
- intocmeste necesarul de consumabile pentru intretinere, birotica si papetarie;
- redacteaza notele interne/adresele pentru terti;
- asigura buna organizare a diverselor evenimente;
- activitati de protocol;
- realizeaza activitati administrative in departament;
- asigura confidentialitatea informatiilor in cadrul companiei.

CERINTE

- Studii universitare finalizate sau in an terminal ¿ Facultatea de Constructii, Specialitatea :Limbi straine si Comunicare.
- Cunostinte de operare calculator-nivel avansat (Ms Office), utilizare internet.
- Cunostintele de limba franceza, engleza -nivel avansat sunt obligatorii.
- Excelente abilitati de comunicare, organizare si sistematizare, gandire stategica.
- Capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita.
- Persoana responsabila, diplomata, energica, prezentabila;
- Capacitate de a rezolva sarcini multiple concomitent/atentie distributiva;
- Capacitate de planificare si prioritizare a activitatilor.
- Disponibilitate pentru program prelungit.
- Carnet de conducere categoria B constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant. Tichete masa.
- Mediu de lucru profesionist.
- Numai candidatii selectionati vor fi contactati pentru interviu.

Suntem o companie care activeaza in domeniul constructiilor civile.
Suntem o echipa de profesionisti si dorim alaturi de noi oameni bine pregatiti care doresc sa se dezvolte alturi de noi.