Asistent Manager

GROUP QUEEN MONACO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Tine evidenta agendei Managerului General;
- Asigura buna derulare a activitatii administrative, activitatilor de protocol, programari etc.
- Realizeaza agenda intalnirilor, sedintelor;
- inregistrarea monetarelor si dispozitiilor de plata/depuneri banca
- introducerea facturilor, chitantelor si bonurilor de consum conform legislatiei in vigoare
- inregistrarea facturilor si bonurilor de cheltuieli
- inregistrarea platii facturilor
- mentinerea relatiei cu banca

CERINTE

- Nivel de studii: medii sau superioare
- Experienta pe un post similar: minim 1 ani
- Cunostinte de contabilitate primara
- Cunostinte de operare PC - nivel foarte bun pentru Windows, MS Office, Internet Explorer, Outlook Express,un avantaj reprezinta cunoasterea programlor de contabilitate si gestiune
-limba engleza nivel mediu/avansat
-abilitati de organizare, planificare,analiza
-Capacitate de prioritizare
-Abilitati de comunicare(verbala si scrisa)

BENEFICII OFERITE

- Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes pe piata romaneasca
- O echipa tanara, dinamica si entuziasta

Compania Queen Monaco face parte din grupul cu acelasi nume si este specializata in distributia bunurilor de larg consum. Are o experienta de peste 10 ani si detine o retea bine organizata si dezvoltata in toata tara. Compania are un portofoliu impresionat de branduri proprii, alaturi de brandurile recunoscute cum sunt Perfetti, Davidoff, DonCafe.

Pentru mai multe informatii despre Queen Monaco, puteti accesa site-ul www.queenmonaco.ro.