ASISTENT MANAGER

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificarea si gestionarea activitatilor specifice de management si administrare;
- Intocmeste diverse rapoarte si situatii;
- Asigura legatura intre managerul firmei si celelalte departamente;
- Transmiterea sarcinilor si deciziilor departamentelor firmei;
- Asigura legatura cu partenerii externi ai firmei.
- Intocmirea, organizarea, gestionarea si arhivarea fluxului de documente;
- Mentinerea unui flux comunicational interdepartamental si intradepartamental continuu si eficient;
- Colectarea, analizarea si sintetizarea informatiilor necesare pentru intocmirea rapoartelor si situatiilor solicitate;
- Rapoarte, analize, centralizari, urmarirea derulare proiecte/ contracte.

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienta de minim 1 ani pe un post similar;
- Bune abilitati de comunicare, diplomatie, capacitate de organizare si planificare;
- Foarte bune cunostinte operare PC si Internet;
- Spirit organizatoric, analitic, cu initiativa;
- Persoana serioasa si responsabila;
- Flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

- Salariul motivant.

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale. Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie. Pentru mai multe detalii si informatii va invitam la sediile noastre.