ASISTENT MANAGER

Apollo Mod Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Desfasoara activitati specifice secretariatului:
- asigura interfata cu persoanele din exterior;
- desfasoara activitati de protocol;
- redacteaza si transmite e-mail-uri, memo-uri si alte note interne;
- preia/transmite apeluri telefonice, fax-uri, fotocopiaza documente;
- actualizeaza agenda telefonica a directorului general; tine evidenta intalnirilor;
- pregateste dosare si situatii necesare directorului general;
- efectueaza rezervari la hotel si aeroport etc.

CERINTE

- Studii superioare (constituie avantaj);
- Limba engleza nivel mediu;
- Experienta concreta in activitati de secretariat (constituie avantaj);
-Bune cunostinte PC - Pachetul Office, internet;

-Persoana organizata, energica si entuziasta, cu initiativa si orientata catre rezultate;
-Bune abilitati de relationare umana, gandire pozitiva, responsabilitate maxima si loialitate, confidentialitate maxima si respect, rabdare si atentie pentru detalii.

BENEFICII OFERITE

-Salarizare atractiva;
-Mediu de lucru placut;
-Oportunitate de dezvoltare a carierei.

Apollo Mod Distribution - companie cu capital francez, prezenta pe piata romaneasca din anul 2003 si aflata in plina ascensiune, este astazi unul din principalii importatori si distribuitori pe Key Accounts (Carrefour, Kaufland, Cora, Real, Auchan, Selgros etc.) de produse de ingrijire personala si accesorii.
www.apollomod.ro