Asistent Manager

CBC Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati generale de secretariat:
- Dispecerat telefonic;
- Receptie clienti;
- Redactare documente in MS Office;
- Activitati de protocol;
- Multiplicare documente;
- Primire/ trimitere corespondenta;
- Aprovizionare consumabile;
- Traduceri romana- engleza/ engleza- romana;
- Contactare clienti.

CERINTE

- Cunostinte foarte bune de limba engleza: scris/ vorbit/ citit;
- Absolventa minim studii medii; studiile superioare constituie avantaj;
- Experienta minim 1 an- de preferat;
- Cunostinte PC- MS Office;
- Aspect fizic placut (profesional- business);
- Seriozitate, automotivare;
- Capacitate foarte buna de organizare

BENEFICII OFERITE

- Se discuta in cadrul interviului

CBC Romania este o companie de consultanta manageriala in marketing-vanzari si in afaceri.
O trasatura specifica noua, una cu care am plecat de la bun inceput la drum, este aceea ca ne dorim totul. Urmarim sa facem lucruri serioase, avem planuri nu iesite din comun dar foarte indraznete ¿ ceea ce vrem noi reprezinta scopuri ambitioase pentru o firma din cadrul unei industrii care a devenit extrem de competitiva.
In timpul trecut de la infiintare, am oferit solutii complete marilor companii client cunoscute din Romania, solutii profesionale asupra unor probleme cu impact in performanta si valoarea pe termen lung a acestora.
noi stim, noua ne pasa, noi putem!