Asistent Manager

SC MEGA STASS COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea apelurilor telefonice si gestionarea lor;
- Sortarea si arhivarea zilnica a corespondentei;
- Activitati de contabilitate primara;
- Redactarea documentelor necesare;
- Inregistrarea si evidenta documentelor;
- Aprovizionarea cu consumabile, birotica.
- Consilieaza si ofera suport si solutii legale departamentelor societatii
- Reprezinta interesele juridice ale companiei in fata instantelor judecatoresti si a altor organe jurisdictionale sau autoritati publice
- Conceperea, redactarea si verificarea diferitelor contracte comerciale
- Verificarea stocului de piese auto si inregistrarea documentelor specifice.

CERINTE

Experienta de minim 1 an pe o pozitie similara
Absolvent (de preferat studii superioare juridice)
Excelente cunostinte de operare PC - MS Office , contabilitate primara;
Bune abilitati de comunicare
Persoana organizata, atenta la detalii, dinamica, responsabila, serioasa, stabila.
Permis conducere

BENEFICII OFERITE

Salariu 1.000 lei

Firma noastr are ca obiect de activitate transport persoane si bagaje (taxi) si inchirieri auto Dacia Logan.