ASISTENT MANAGER

HR Consultanta SRL, membru RTC Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana selectata va fi responsabila cu:
- Elaborarea si administrarea corespondentei (fax, email, tel)
- Stabilire intalniri, agenda, rezervari
- Intocmirea de rapoarte si situatii, conform procedurilor
- Activitati de traducere, tehnoredactare documente
- Asistarea directorului in prezentari, intalniri

CERINTE

- Studii superioare finalizate
- Experienta pe un post similar - minim 1 an
- Operare MS Office :Word, Excel - Internet; Sistem de operare Mac OSX
- Limba engleza - nivel avansat; limba franceza sau germana ¿ nivel mediu
- Permis auto categoria B
- Disponibilitate de deplasare
- Persoana responsabila, dinamica, organizata

BENEFICII OFERITE

- Program de 8 ore in ture
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu profesionist
- Pachet salarial atractiv care include masina si telefon de serviciu, bonusuri in functie de realizari si un program de instruire

HR Consultanta, companie de recrutare si selectie personal, angajeaza pentru clientul sau, firma din domeniul showbiz
ASISTENT MANAGER.