Asistent Manager

CORA ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabilrea agendei directorului de marketing

- Urmarire plati facturi si furnizori

- Redactare documente interne/externe in excel si word

- Task-uri administrative

- Asistenta pentru responsabilii de comunicare in anumite task-uri

CERINTE

- Studii superioare finalizate (de preferat Facultatea de Litere)
- Limba franceza fluent
- Cunostinte de Microsoft Office

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- prime trimestriale in functie de performante
- tichete de masa
- asigurare medicala la o clinica privata
- posibilitatea construirii unei cariere intr-un mediu dinamic

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaise. In prezent, in lume exista peste 80 de hipermarketuri Cora: 59 in Franta, 9 in Belgia si Luxemburg, 7 in Ungaria, 3 in Antile si 3 in Romania.In contextul expansiunii sale continue, Cora ofera persoanelor ce doresc sa-si construiasca o cariera, un mediu de lucru profesionist si posibilitati de promovare.