ASISTENT MANAGER

KXL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Assistant Manager
- Urmarire contracte, evidenta
- Distributia documentelor, corespondenta
- Manageriere relatie cu beneficiari - furnizor (intocmire documentatie oferte, cereri de oferta, evaluare oferte).
- Aditional, in functie de pregatirea candidatului ales - contabilitate primara, evidenta dosare personal, implementarea sistemului de management la calitatii, etc.
- Posibilitati rapide de promovare pe pozitie superioara in functie de pregatire si gradul de implicare in rezolvarea problemelor pentru atingerea obiectivelor, in stransa legatura cu preferintele candidatului(contabilitate, marketing, management, inginerie, etc.)

CERINTE

- Absolvent / a facultate profil economic si/sau inginerie.

- Cu sau fara experienta.

- Cunostinte f. bune Microsoft Office(Word, Excel).

- Carnetul de conducere(categ. B) reprezinta un avantaj.

O companie dinamica, cu management tanar, intr-o continua dezvoltare.