ASISTENT MANAGER

Maguay Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.Intampinarea si indrumarea corespunzatoare a clientilor, asigurarea activitatatii de protocol;
2.Asigura ridicarea si sortarea corespondentei;
3.Inregistrarea corespondentei primite/iesite in/din firma (posta, telefon, fax, mail);
4.Prezinta zilnic la conducere Mapa de corespondenta ;
5.Tine la zi agenda conducerii ;
6.Transmiterea si editarea corespondentei si a dispozitiilor primite de la conducere catre ceilalti angajati din firma;
7.Participa la promovarea ofertelor firmei;
8.Oferirea de informatii preliminare corecte despre produsele, serviciile si activitatea firmei;
9.Tine evidenta si actualizeaza adresele complete ale partenerilor si institutiilor;
10.Organizeaza si supravegeaza, alaturi de Departamentul Administrativ, curatenia si mentinerea ei in firma.
11.Impreuna cu Sectorul Financiar-Contabil urmareste si se ingrijeste de achitarea la timp a abonamentelor si a altor obligatiilor de plata ale firmei;
12.Raspunde de semnarea zilnica in condica de prezenta conform programului.

CERINTE

- Studii superioare.
- Experienta minim 1 ani pe un post similar;
- Personalitate dinamica cu initiativa, spirit convigator si orientat spre rezultate;
- Abilitatea de a comunica la toate nivelurile organizationale;
- Foarte bune abilitati de planificare si organizare;
- Limba engleza nivel foarte bun (vorbit, scris, citit);
- Foarte bune abilitati de lucru cu PC (Word, Excel, Power Point, Inernet);
- Dorinta sincera, autentica, entuziasta de a-si perfectiona permanent pregatirea profesionala.

BENEFICII OFERITE

- Bonusuri salariale anuale in functie de performantele individuale si ale firmei, sporuri de vechime;
- Lucrul intr-un mediu profesionist;
- Programe de specializare si perfectionare;
- Acces la certificari si perfectionare profesionala;
- Beneficii: bonuri de masa, telefon mobil si card de sanatate.

Obiectul principal de activitate il constituie integrarea de sisteme calcul si servere, service, import-export, distributie componente de calculator si alte produse ale industriei electronice si electrotehnice.