Asistent Manager

EuroMetropola Estate

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Daca esti o persoana ambitioasa, comunicativa si ai simtul raspunderii, compania imobiliara EuroMetropola are nevoie de tine.

CANDIDATUL IDEAL

- cunostinte minime de contabilitate primara
- cunostinte minime de resurse umane
- limba engleza – nivel avansat
- cunostinte PC (MS Office)
- putere de munca
- persoana sociabila, organizata, responsabila

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de promovare in cadrul companiei
- mediu de lucru dinamic, intr-un colectiv tanar
- telefon mobil, laptop

O constructie durabila inseamna o temelie solida, materiale de buna calitate, o proiectare pe masura si cel mai important, inseamna pasiune si daruire din partea fiecarui constructor in parte. Asa suntem si noi. Am adunat pentru dumneavoastra o echipa de specialisti in imobiliare, am identificat cu cele mai bune oportunitati existente pe piata si am dezvoltat in timp o relatie stransa, pentru ca suntem de parare ca o investitie presupune dincolo de cifre si o componenta umana. Noi suntem EuroMetropola, o companie specializata in furnizarea de servicii de consultanta imobiliara. Cei peste 30 de consultanti sunt gata oricand sa va ofere informatii pretioase, ce pot transforma o simpla investitie in cea mai buna afacere.