Asistent manager

CPI SECURITY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Desfasoara activitati specifice de management si administrare.
Intocmeste diverse rapoarte si situatii.
Colecteaza, analizeaza si sintetizeaza informatiile necesare pentru intocmirea rapoartelor si situatiilor solicitate.
Asigura legatura intre managerul firmei si celelalte departamente.
Mentine un flux comunicational interdepartamental si intradepartamental continuu si eficient.
Asigura legatura cu partenerii externi ai firmei.
Organizarea si administrarea agendei zilnice de lucru a Managerului;

CERINTE

Absolvent studii superioare.
Disponibilitate pentru program prelungit si deplasari.
Abilitati de comunicare, vocabular elevat, gandire analitica.
Experienta de minim 2 ani pe un post similar.
Cunoasterea avansata a pachetului Ms Office.
Bune abilitati de comunicare la nivel managerial, capacitate de organizare si planificare.
Capacitatea de a lucra sub presiune si extrem de organizat, agilitate si inteligenta.
Cunostinte bune de limba engleza scris/vorbit.
Flexibilitate si responsabilitate.
Abilitati de lucru cu termene limita, atentie distributiva si capacitatea de a rezolva sarcini multiple concomitent.
Spirit proactiv, spontaneitate, toleranta crescuta la situatiile stresante.
Confidentialitate si loialitate.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii profesionala;
- mediu de lucru dinamic;
- pachet salarial atractiv.

DESCRIEREA FIRMEI

- Paza si protectie
- Monitorizare & Interventie
- Patrulare mobila
- Sisteme de securitate
- Transport valori
- Procesare numerar