ASISTENT MANAGER

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planificarea si gestionarea activitatilor specifice de management si administrare.
Intocmeste diverse rapoarte si situatii.
Asigura legatura intre managerul firmei si celelalte departamente.
Transmiterea sarcinilor si deciziilor departamentelor firmei.
Organizarea agendei managerului.
Asigura legatura cu partenerii externi ai firmei.
Intocmirea, organizarea, gestionarea si arhivarea fluxului de documente .
Mentinerea unui flux comunicational interdepartamental si intradepartamental continuu si eficient.
Colectarea, analizarea si sintetizarea informatiilor necesare pentru intocmirea rapoartelor si situatiilor solicitate.
Rapoarte, analize, centralizari, urmarirea derulare proiecte/ contracte

CERINTE

Studii superioare finalizate
Experienta de minim 1 ani pe un post similar.
Bune abilitati de comunicare, diplomatie, capacitate de organizare si planificare.
Foarte bune cunostinte operare PC si Internet
Spirit organizatoric, analitic, cu initiativa
Persoana serioasa si responsabila
Flexibilitate

BENEFICII OFERITE

Salariul brut oferit:450 euro

MERIDIAN, prin cele doua showroom-uri ale sale, se prezinta ca una din cele mai moderne concesiuni bimarca Dacia-Renault. Obiectivul companiei MERIDIAN este sa ofere solutii practice intr-un mod transparent, eficient si profesional. MERIDIAN este o institutie care creste constant, se adapteaza permanent la nou, schimba tehnologiile, introduce noi servicii pentru a veni in intampinarea solicitarilor clientilor. Compania MERIDIAN va continua sa lupte pentru deviza care o defineste: capacitatea de a anticipa si inova. Succesul nostru depinde de succesul clientilor nostri. Pentru a ne atinge obiectivele, vom continua sa ne bazam pe increderea clientilor nostri, dar mai ales pe activitatea lor alaturi de noi.

MERIDIAN - un singur nume, o mare familie!