ASISTENT MANAGER

CORA ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ajuta la planificarea, coordonarea si gestionarea atributiilor administrative care sunt in responsabilitatea managerului de departament.

Responsabilitati:
- traducerea de documente oficiale in/din limba franceza;
- sprijina managerul de departament in activitati de dezvoltare a comunicarii si colaborarii in interiorul departamentului;
- completarea documentelor de baza pentru confirmarea stocului;
- participa activ, prin oferirea suportului logistic, in vederea pregatirii actiunilor de reclama si a altor masuri de promovare a vanzarilor

CERINTE

- studii superioare;
- limba franceza fluent;
- Microsoft Office.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- prime trimestriale in functie de performante
- tichete de masa
- asigurare medicala la o clinica privata
- posibilitatea construirii unei cariere intr-un mediu dinamic

Toate candidaturile vor fi tratate cu maximum de confidentialitate. Numai candidatii selectionati vor fi invitati la interviu.

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaise. In prezent, in lume exista peste 80 de hipermarketuri Cora: 59 in Franta, 9 in Belgia si Luxemburg, 7 in Ungaria, 3 in Antile si in curand, 3 in Romania.In contextul expansiunii sale continue, Cora ofera persoanelor ce doresc sa-si construiasca o cariera, un mediu de lucru profesionist si posibilitati de promovare.