Asistent Manager

SOLEIL\'S GROUP MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie: Asistent Manager
Subordonare: Manager
Studii: Studii superioare,
Experienta: minim 2 ani

Responsabilitati
Activitati de secretariatsi relatii cu publicul
- Preluarea convorbirilor si realizarea legaturilor telefonice
- Preluarea, selectarea, distribuirea si expedierea corespondentei scrise si electronice
- Preluarea partenerilor la sediul firmei
- Asigurarea protocolului biroului
- Gestionarea agendei zilnice a managerului
- Crearea si mentinerea unui sistem de indosariere eficient
- Asigurarea unui flux de informatii corect si eficient, intern si extern
- Intocmirea proceselor verbale ale sedintelor operative
- Alte activitati administrative

CERINTE

Buna cunoastere a limbi romane, abilitate in exprimare
Cunostinte foarte bune de limba engleza (scris, citit, vorbit)
Foarte buna operare PC - pachetul Office: Word, Excel;
Constituie un avantaj carnetul de conducere categoria B
Alte calitati: Bune abilitati de comunicare,
Inteligenta - istetime
Sigura pe sine si perseverenta in actiuni
Spirit de echipa si initiativa,
Persoana deschisa, energica, adaptabila
Foarte bune abilitati de organizare
Capacitate de munca ridicata

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv

Companie specializata in servicii complete de property si facility management.