ASISTENT MANAGER

Art Graphic Print

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- Stabilirea si dezvoltarea unor relatii profesionale cu clientii companiei;
- Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- Prezentarea ofertei de produse si servicii;
- Consilierea clientilor si adaptarea ofertelor conform cerintelor acestora;
- Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor;
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti;
- Realizarea si prezentarea bugetelor esimative catre client;
- Realizarea documentelor interne specifice;
- Intocmirea de rapoarte periodice.

CERINTE

- Experienta in vanzari;
- Excelente abilitati de comunicare si planificare;
- Initiativa, perseverenta, dinamism;
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, Internet)
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix
Comision
Bonusuri in functie de evolutie si performanta
Masina de servciu

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie publicitate