ASISTENT MANAGER

Soft Systems SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizare si actualizare registre intrari/iesiri documente;
- Actualizare baze de date;
- Gestionare apeluri telefonice, mesaje, corespondenta, documente interne;
- Intocmirea, evidenta si urmarirea documentelor primare (facturi, extrase cont, registru casa);
- Furnizarea diverselor situatii la cerere;
- Activitati ocazionale de marketing.

CERINTE

- absolventa/studenta studii superioare disponibila pt lucru part-time;
- bune cunostinte operare PC (Microsoft Office, Internet);
- persoana placuta cu bune abilitati de comunicare, relatii cu publicul, elaborare materiale scrise;
- responsabilitate, capacitate de organizare si disciplina a muncii;
- cunostinte de contabilitate primara.

Constituie avantaj:
- experienta in activitatea financiar-contabila;
- cunoasterea sistemului PLATPHORMA;
- permis auto B.

BENEFICII OFERITE

- training de specialitate
- salariu fix
- telefon de serviciu
- program de lucru L-V, 4 ore pe zi variabile

Firma are o experienta de 14 ani in domeniul IT – software de contabilitate financiara si de gestiune, avand ca domeniu de activitate productie, distributie si consultanta software de specialitate.
Firma a dezvoltat pana in prezent urmatoarele produse software:
- PLATPHORMA – sistem integrat de gestiune financiar contabila
- BANI – sistem de personal salarizare si management al resurselor umane
- RESURSE ERP – sistem de planificare a resurselor intreprinderii si contabilitate, realizat in tehnologia SQL.
Mai multe detalii pe www.softsystems.ro.