asistent manager

S.C. DOMINA IMPEX S.R.L.

29-01-2009 | EXPIRA LA 28-02-2009

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitati de secretariat (gestionare corespondenta, telefoane);
- realizarea agendei si organizarea intalnirilor;
- emiterea de facturi.


CERINTE

-persoana serioasa, matura;
-experienta relevanta pe post;
-profesionalism;
-cunostinte de limba engleza (nivel avansat);
-studii superioare;
- cunostinte avansate operare PC.


DESCRIEREA FIRMEI

Domina Impex S.R.L a fost infiintata in anul 1993 si este situata in Bucuresti.

Cu un efectiv de 3 angajati, Domina Impex S.R.L comercializeaz si montaj platforme mobile sau fixe (miniascensoare, platforme rabatabile pentru persoane cu handicap). Prin serviciile pe care le oferim dorim sa intampinam nevoile clientilor nostri din Romania astfel incat sa devenim un partener de incredere in colaborarile viitoare.

Orice produs sau serviciu prestat de firma noastra are la baza rezultatele analizei profilului beneficiarilor sai, a cerintelor si asteptarilor acestora. Toti angajatii nostri sunt orientati spre rezultate si actioneaza decisiv pentru a le obtine.��

Serviciile oferite, dar mai ales calitatea acestora sunt atu-urile care ne recomanda.

Experienta Domina Impex S.R.L, relatiile bune cu companiile colaboratoare reprezinta un capital serios si un plus de valoare pe care il punem la dispozitia clientilor nostri.

Pentru fiecare din produsele noastre ne puteti solicita informatii la care noi vom raspunde prompt.