Asistent Manager

Ozone Laboratories SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezinta interfata si asigura comunicarea intre Managerul General si departamentele din companie precum si intre GM si colaboratorii externi
Organizarea si optimizarea proceselor operationale ale diviziei de vanzari

-Organizeaza agenda zilnica a Managerului General
-Se ocupa de organizarea sedintelor de lucru
-Aigura comunicarea interna cu departamentele companiei si externa cu diversi colaboratori/clienti (corespondenta , scrisori si note oficiale)
-Administrare deconturi departament vanzari
-Administrare contracte cu furnizori (inregistrare,verificare,update situatii contracte)
-Organizare evenimente specifice in departamentul vanzari
-Rapoarte si analize de vanzari
-Asigura centralizarea datelor salariale si fluxul de informatii pe partea de payroll intre managerii din departamentul operational si HR

CERINTE

Studii medii/superioare
Minim 1 an experienta pe o pozitie similara
Abilitati operare PC – MS Office; Excel obligatoriu la nivel mediu
Limba engleza-nivel avansat
Abilitati de organizare si planificare, profesionalism, abilitati de comunicare de stabilire si mentinere relatii interpersonale, analiza si rezolvare de probleme, etica si integritate profesionala

Ozone Laboratories este o companie farmaceutica dedicata producerii de medicamente de calitate la preturi accesibile concentrandu-se asupra a ceea ce conteaza.In activitatea sa, Ozone Laboratories urmareste sa imbunatateasca calitatea vietii si sa creeze valoare si crestere sustenabila.