Asistent manager

ELTRIX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-preluarea apelurilor telefonice si redistribuirea lor
-pregatirea corespondentei
-pregatirea de meetinguri si programul managerilor generali
-activitati de protocol
-relatia cu clientii
-deplasari la clienti

CERINTE

abilitati deosebite de comunicare
cunoaterea limbii franceza sau engleza
experienta in domeniu
preferam un domn,deoarece vor mai fi si deplasari
studii economice

BENEFICII OFERITE

-postul este pentru o companie a grupului ELTRIX-APILUX

-Eltrix a fost infiintata in 1991, fiind la acea data prima companie din tara specializata in productia publicitara;
-100% capital privat romanesc;
-In prezent, Eltrix numara 220 de angajati si mai mult de 6000 mp capacitate de productie, fiind cea mai mare companie de productie publicitara din Romania si una dintre cele mai mari din Europa Centrala si de Est.

Produsele firmei:
-Branding corporativ – toate tipurile de semnalistica de exterior/interior, luminoasa/neluminoasa, pentru piata de retail: retele de benzinarii, lanturi de magazine/supermarket-uri, hypermarket-uri, sedii centrale / sedii de filiale si sucursale, retele de show-room-uri, lanturi hoteliere, etc.;
-Casete luminoase (exterior / interior): orice dimensiune si forma;
-POSM-uri – standuri, display-uri, stickere, postere, brosuri, pliante, fluturasi, etc.;
-Outdoor – formate mari si foarte mari de postere pentru panouri stradale (billboard-uri), bannere, mesh-uri, steaguri, copertine, prelate inscriptionate, etc.