ASISTENT MANAGER

UNIC SYSTEM SECURITY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizeaza si desfasoara activitatea de securitate si sanatate in munca conform legislatiei in vigoare;
- Elaboreaza si efectueaza instruirea introductiv-generala pentru salariati;
- Colaboreaza si acorda consultanta pe probleme de protectia muncii tuturor departamentelor;
- Elaboreaza normele, procedurile, regulamentele si instructiunile in domeniul securitatii si sanatatii in munca;
- Efectueaza controale, in scopul prevenirii abaterilor de la legislatia in vigoare si de la actele interne ale bancii .

CERINTE

- Studii superioare
- Cursuri de specializare/certificare in domeniul snatatii si securitatii in munca si PSI
- Experienta in domeniul securitatii si sanatatii in munca
- Persoana dinamica, responsabila, rezistenta la stress
- Abilitati foarte bune de rezolvare a problemelor, de planificare si organizare a activitatii
- Abilitati foarte bune de comunicare si relationare interpersonala
- Capacitate de luare a deciziilor
- Cunoasterea limbii engleze
- Cunostinte solide de operare PC

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- bonuri de masa

Comapanie multinationala ce activeaza in domeniul securitatii in Romania.