Asistent Manager

El Studio Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noua noastra colega va trebui sa respecte fisa postului, regulamentul de ordine interioara si organigrama stabilita de conducere. Daca esti o persoana activa, dinamica, descurcareata, ordonata, iti place sa lucrezi cu oamenii nu ezita sa ne trimiti un cv.
Te asteptam la interviu pentru a ne cunoaste mai bine.

CERINTE

Persoana care va ocupa acest post are obligatia:
- sa preia apelurile telefonice;
- sa trimita colete prin curier, sa verifice si sa distribuie corespondenta;
- sa tina evidenta tuturor documentelor din firma;
- sa aprovizioneze cu materiale consumabile, birotica si papetarie pentru necesitatile firme (furnizeaza listele de preturi pentru departamentul de vanzari, materialele publicitare pentru departamentul de marketing);
- sa tina legatura cu toate departamentele si sa le furnizeze materialele necesare;
- tine legatura cu departamentul de contabilitate si intocmeste dosarul contabil lunar.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, telefon de servici.

DISTRIBUTIE DE APARATE DE BRONZAT, ACCESORII SI COSMETICE. REPREZENTANT UWE.