Asistent Manager

EXPO VAL INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preia apeluri telefonice, mesajele scrise si verbale in scopul transmiterii lor cu acuratete persoanelor vizate;
Inregistreaza in registrele speciale corespondenta care intra si iese din companie;
Scaneaza si copiaza, la cerere, diverse documente;
Asigura circuitul eficient al documentelor si informatiilor care intra in aria sa de responsabilitate spre si dinspre departamentele din companie in scopul transmiterii acestora catre persoanele vizate;
Pregateste documentele necesare pentru sedinte, intalniri si asigura o ambianta potrivita a spatiului si logistica necesara evenimentului respectiv;
Asigura pastrarea documentelor in conditii de securitate si confidentialitate in conformitate cu procedurile interne;
Asigura comunicarea eficienta cu clientii/partenerii in vederea derularii corespunzatoare a proiectelor;
Asigura transimterea documentelor catre partenri in timp util;
Traduce diverse documente si materiale la solicitarea supervizorului direct etc.

CERINTE

Dorinta continua de perfectionare
Atitudine proactiva
Punctualitate
Buna capacitate de organizare si arhivare
Atentie la detalii
Comunicativ(a)
Limba Engleza
Word, Excel, PowerPoint

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Organizatoare de targuri si expozitii.