ASISTENT MANAGER

ABA Outplacement Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea corespondentei, inregistrarea si directionarea acesteia catre departamentele interesate
- Organizarea documentelor in functie de lucrari
- Organizarea agendei Directorului General
- Redactarea corespondentei cu diversi colaboratori
- Alte activitati specifice postului
- Asigura interfata cu clienti, parteneri si beneficiari,

CERINTE

- Minim studii medii/colegiu/ studii post liceale
- Cunostinte temeinice de operare calculator
- Experienta: min 1 an
- Limba engleza - scris, vorbit nivel avansat

BENEFICII OFERITE

- Posibilitate de a lucra intr-o echipa dinamica si profesionista;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala;
- Pachet salarial motivant corelat cu performanta.

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita un CV in LIMBA ENGLEZA , care sa cuprinda nivelul de pregatire, experienta si pretentiile salariale la adresa:
office@aba-jobs.com, mentionand pozitia pentru care aplica

Criteriul limbii engleza este eliminatoiu. NUMAI CV-urile care indeplinesc acest prim criteriu vor fi selectate.

DESCRIEREA FIRMEI

- Consultanta pentru management si intrepinderi
- Administrare personal
recrutare si plasare forta de munca
- Sanatate si securitate in munca
- Marketing si studii de piata