Asistent Manager

SC SELENA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- suport in realizarea principalelor activitati manageriale: planificare, organizare, coordonare, monitorizare, raportare.
- editarea, multiplicarea, traducerea corespondentei directorului general.
- receptionarea telefoanelor, e-mailurilor, fax-urilor si directionarea acestora catre destinatari.
- receptionarea si distribuirea corespondentei, intrari, iesiri, acte interne catre departamentele companiei.
- primirea oaspetilor, indeplinirea si coordonarea formalitatilor de potrocol.
- programarea intalnirilor directorului general.
- crearea si gestionarea unei baze de date cu documentele, faxurile etc. destinate directorului general.
- asigurarea suportului administrativ pentru manager si activitatea firmei

CERINTE

- excelente cunostinte de operare PC (MS Office: Excel, Word, Outlook)
- bune cunostinte de limba engleza (scris si vorbit)
- capacitate de analiza si sinteza, deductie logica
- abilitati de comunicare si organizare, atentie la detalii
- meticulozitate si acuratete
- abilitati pentru lucrul in echipa

BENEFICII OFERITE

- pachet de motivare atractiv
- oportunitatea de a lucra intr-o companie internationala - unul din liderii mondiali in domeniul materialelor de constructii
- posibilitatea de dezvoltare profesionala

Societate cu capital integral strain, importator si distribuitor national de produse chimice pentru constructii.