Asistent Manager

SC Even Chance SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sediul firmei este in POPESTI - LEORDENI, judetul Ilfov
- activitati minime de secretariat (scrisori, adrese, intocmire de rapoarte solicitate de manager, comunicare parteneri).
- activitati diverse pe doua directii: marketing si management ca asistent al managerului general.

CERINTE

- cunostinte certe de operare PC - MS Office
- cunostinte de contabilitate primara
- limba engleza nivel mediu
- fire energica, comunicativa cu capacitate de relationare
- capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si prioritatilor.
- avantaj studii superioare economice sau tehnice.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Telefon mobil.

Even Chance Corporation este o firma cu capital integral privat, infiintata in anul 1994. Are ca obiect de activitate comercializarea accesoriilor de feronerie G-U Corvus Plus, panourilor sandwich marca Kraft si profilelor PVC marca Artplast; genul de materiale ce sunt in prezent cele mai utilizate pentru usi si ferestre. Profilele din P.V.C. si panourile sandwich sunt stabile in timp, foarte bune izolatoare termic si fonic, necesitand o minima intretinere..