ASISTENT MANAGER

Euroest Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

* organizarea tuturor materialelor necesare desfasurarii optime a activitatii in cadrul sediului pentru office;
* preluarea si distribuirea apelurilor telefonice;
* primeste si distribuie corespondenta conform politicii companiei
* indosariaza si arhiveaza documentele;
* mentinerea unei bune relatii cu furnizorii;
* administrarea contractelor;
* sustinerea activitatii tuturor departamentelor;
* traducator ocazional in cadrul unor intalniri.

CERINTE

- experienta limba engleza conversatie si scris nivel avansat;
- experienta de minim 2 ani in activitati specifice de secretariat;
- persoana comunicativa, prezenta placuta;
- persoana dinamica, inteligenta, ambitioasa;
- abilitati excelente de comunicare la toate nivelurile;
- cunostinte solide de PC (Word, Excel, Powerpoint, Outlook, internet);

BENEFICII OFERITE

training de specialitate si suport continuu;
oportunitatea dezvoltarii profesionale intr-o companie de renume
conditii de lucru moderne si un mediu de lucru profesionist

Agentia imobiliara EUROEST INVEST este prezenta pe piata din 1994, impunandu-se ca un partener important pentru investitorii romani si straini in calitate de promotor imobiliar.
Ne-am specializat in consultanta in investitii pentru terenuri, spatii industriale, comerciale si proiecte imobiliare mari - in special in zonele rezidentiale. In acelasi timp, oferim solutii eficiente pentru orice solicitare care implica estimari de specialitate, studii de piata, documentari de urbanism si infrastructura, evaluari imobiliare.