Asistent Manager

El Studio Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noua noastra colega va trebui sa respecte fisa postului, regulamentul de ordine interioara si organigrama stabilita de conducere. Daca esti o persoana activa, dinamica, descurcareata, ordonata, iti place sa lucrezi cu oamenii nu ezita sa ne trimiti un cv.
Te asteptam la interviu pentru a ne cunoaste mai bine.
Nu cerem experienta.

CERINTE

Persoana care va ocupa acest post are obligatia:
- sa preia apelurile telefonice;
- sa trimita colete prin curier, sa verifice si sa distribuie corespondenta;
- sa tina evidenta tuturor documentelor din firma;
- sa aprovizioneze cu materiale consumabile, birotica si papetarie pentru necesitatile firme (furnizeaza listele de preturi pentru departamentul de vanzari, materialele publicitare pentru departamentul de marketing);
- sa tina legatura cu toate departamentele si sa le furnizeze materialele necesare;
- tine legatura cu departamentul de contabilitate si intocmeste dosarul contabil lunar.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, telefon de servici.

EL STUDIO, este lider pe piata aparatelor de bronzat si in utilarea saloanelor de infrumusetare, datorita unei variate game de produse, seriozitatii si profesionalismului si a unei politici calitate-pret la cele mai inalte standarde. Firma noastra comercializeaza toate marcile de aparate: UWE, ERGOLINE, SOLTRON, KBL - MEGASUN, HAPRO, ALISUN. Prin profesionalismul si dinamicitatea noastra am reusit sa ne afirmam si sa ne impunem pe piata aparaturii de bronzat si a remodelarii corporale.
Firma EL STUDIO este numarul 1 in Romania la aparatura de bronzat.