Asistent manager

Odis Corporation

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestioneaza corespondenta si documentele primite;
- evidenta contabila primara (emite OP-uri, facturi, registru de casa etc.);
- mentine legatura cu bancile si trezoreria;
- mentine contactul cu personalul din teritoriu;
- redactare si traducere documente si documentatie tehnica;
- organizarea rapoartelor periodice.

CERINTE

- experienta minima pe un post similar;
- cunostinte de contabilitate primara;
- cunostinte operare calculator (Word, Excell, Adobe);
- cunostinte limba engleza - nivel mediu;
- abilitati organizatorice la locul de munca;
- abilitati de comunicare scrisa si orala;
- promptitudine in rezolvarea problemelor cu termen limita;
- persoana dinamica, deschisa, comunicativa;
- tinuta ingrijita, prezenta agreabila, diplomatie, decenta, confidentialitate.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial in functie de experienta;
- carte de munca cu salariul intreg;
- telefon de serviciu;

Produce, instaleaza si intretine statii de tratare a apei potabile