ASISTENT MANAGER

SKILL TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitati specifice de secretariat si administrative
- asigura, la cerere, asistenta pentru intalnirile administratorilor si ale directorilor
- asigura interfata cu clientii si cu alte structuri din afara societatii
- activitati de protocol
- evidenta intrarilor si a iesirilor de materiale consumabile
- negociaza si incheie contracte cu furnizorii de materiale consumabile
- intocmirea situatiei de cheltuieli la fiecare sfarsit de luna
- evidenta echipamentelor de birou si verificarea proceselor verbale de interventie si reparatii la echipamentele de birou

CERINTE

Persoana pe care o cautam trebuie sa aiba experienta pe un post asemanator de cel putin 2 ani. Pe langa aceasta, mai este nevoie de:
- studii superioare
- cunostinte bune operare PC
- cunostinte avansate de limba engleza si franceza
- disponibilitate pentru program prelungit
- capacitate de a lucra in conditii de stres
- fire organizata, dinamica

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonusuri in functie de performante
- plata orelor suplimentare
- cursuri/traininguri dupa angajare
- perspective de dezvoltare personala si salariala

SKILL TEAM este o agentie de Resurse Umane care ofera solutii complete de personal. Serviciile firmei sunt concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor: recrutare, selectie, head-hunting, evaluare si testare psihologica, administrare de personal, training, leasing de personal, consultanta.

Identificam si recrutam profesionisti, testam calitatile, evaluam nivelul de experienta, propunem si dezvoltam sisteme de pregatire profesionala si motivationala, analizam echipa companiei client si dezvoltam actiuni stimulative la nivel organizational, oferim consultanta in domeniul Resurselor Umane.

Stabilim relatii de afaceri pe termen lung cu clientii nostri prin faptul ca le intelegem valorile, scopul si mediul de afaceri.

Clientul nostru este reprezentat de o companie renumita in domeniul productiei publicitare.

www.skillteam.ro