Asistent manager

SC Eurogama Invest SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Traduce diverse documente ; cereri / oferte (engleza/ romana, romana/ engleza);
- Redacteaza prezentari, oferte, rapoarte in functie de solicitarile managementului;
- Gestioneaza baza de date de clienti, furnizori, parteneri;
- Relationarea cu clientii si/ sau furnizorii societatii, preluarea comenzilor.

CERINTE

- Experienta minim 1 an pe un post similar;
- Studii superioare ;
- Limba engleza (nivel AVANSAT scris si vorbit);
- Cunostinte temeinice de operare calculator (Excel, Access, Word, Power Point, Internet);
- Calitati organizatorice, capacitate de adaptare, de a lucra operativ si eficient;
- Abilitati de comunicare interpersonala;

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut
Pachet salarial atractiv
Oportunitati de dezvoltare personala si cariera profesionala

Eurogama Invest SRL este una din cele mai importante tipografii din Romania ocupand o pozitie de lider in zona tiparului publicitar si al productiei de ambalaje din carton duplex si ondulat precum si in zona productiei publicitare din material plastic. De asemenea, pentru clientii sai EUROGAMA presteaza si servicii de publicitate – creatie, media planning si buying – si servicii complexe de logistica.