Asistent Manager

Omax Balkan Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. activitate de secretariat si protocol
2. intocmirea agendei de lucru a managerilor
3. procesarea bazei de date existente
4. mentinerea legaturii intre echipa de vanzari si logistica
5. mentinerea relatiilor cu clientii si furnizorii
6. asigurarea logisticii echipei de vanzari
7. redactarea corespondentei si a documentelor

CERINTE

1. cunostinte avancate de PC (internet, excel, word)
2. abilitati de comunicare si organizare
3. cunostinta avansate de limba rusa si engleza
4. minim 2 ani experienta
5. capacitate de a lucra sub presiune si stres

BENEFICII OFERITE

bonusul este distribuit la nivel de societate in dependenta de activitatea fiecaruia

S.C. Omax Balkan Trade SRL este unul dintre cei mai mari importatori de organe de asamblare si sisteme de fixare din Romania. Sediul este in Zona Libera Giurgiu. Societatea este in permanenta extindere , si, pentru asta are nevoie de oameni competenti.