ASISTENT MANAGER

SC SENSIBLU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ofera suport Directorului Operational in probleme legate de administrarea zilnica a afacerii;
- Analizeaza date si intocmeste rapoarte periodice pentru management privind activitatea farmaciilor Sensiblu(vanzari/farmacie, categorii de produse, stocuri, clienti, tip incasare);
- Asigura si mentine relatia de comunicare in interiorul companiei si in exterior;
- Gestioneaza si mentine la zi bazele de date ale companiei si centralizeaza diferite situatii, prezentari, rapoarte solicitate de Directorul Operational;
- Indeplineste diverse sarcini administrative, la solicitarea Directorul Operational (preia, transmite si indosariaza corespondenta, pastreaza programul de intalniri al Directorului, pregateste calatoriile de afaceri, efectueaza traduceri de documente etc.).

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienta pe un post similar - reprezinta avantaj;
- Cunostinte operare PC (Word/ Excel/ Power Point) - nivel avansat;
- Cunostinte limba engleza - nivel avansat;
- Persoana comunicativa, responsabila, organizata, proactiva, orientata catre rezultate.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

Compania Sensiblu lider de piata, este singurul lant farmaceutic cu acoperire nationala. Face parte din grupul de firme A&D Pharma (unul dintre cele mai dinamice grupuri farmaceutice din Romania).