ASISTENT MANAGER

Naturalife

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitati de secretariat (raspuns la telefon, trimis faxuri, e-mail-uri, etc.)
- intocmirea documentelor de contabilitate primara (facturi, chitante, registru de casa, nir-uri, deconturi de cheltuieli, transferuri bancare sistem electronic, ordine de plata, inregistrari program contabilitate, etc.)
- situatii operative diverse (ex. soldurile fata de terti , situatii privind incasarile si platile la nivelul societatii, relatii cu furnizorii, clientii, banca, alte institutii);
responsabilitati administrative
- intocmeste, inregistreaza si arhiveaza corespondenta (fax, memo, e-mail, note interne etc.)
- intocmeste si actualizeaza agenda managerului
- preia unele responsabilitati ale managerului
- participarea la sedintele board-ului si scrierea procesului verbal
- monitorizarea si sustinerea proiectelor curente
- mentinerea la zi a informatiilor de pe website-urile firmei
- legatura cu firma de contabilitate

CERINTE

- Studii superioare
- Contabilitate primara
- Cunostinte bune operare PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
- Limba engleza reprezinta un avantaj
- Spirit practic, persoana organizata, responsabila
- Persoana comunicativa, flexibila, dinamica, pozitiva
- Abilitati de lucru in echipa, creativitate

Optional (constituie avantaj):

- permis de conducere
- referinte post anterior
- experienta anterioara in post similar
- disponibilitate de deplasare in interesul serviciului in Bucuresti

BENEFICII OFERITE

- Ambianta de lucru placuta, mediu stimulativ
- Angajare cu contract de munca
- 8ore/zi - 5 milioane

firma Naturalife ofera servicii de caternig vegetarian cu distributie a produselor in Bucuresti