ASISTENT MANAGER

CERA VILLA DESIGN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitati de secretariat(preluarea apelurilor adresate managerilor, gestionarea/redirectionarea corespondentei electronice adresate acestuia, adrese oficiale, adeverinte, imputerniciri, etc.)
- redactarea corespondentei managementului companiei
- traducerea documentelor in/din engleza
- efectuarea de rapoarte pentru managementul companiei
- stabilirea si mentinerea unei baze de date
- selectarea ofertelor si coordonarea diverselor proiecte
- organizarea intalnirile interne si externe (aranjamente de calatorie, bilete avion, cazare)
- arhivarea documentelor companiei

CERINTE

- studii medii/superioare
- cunostinte bune de limba engleza (scris/vorbit)
- minim 1 an intr-o pozitie similara
- cunostinte bune de operare PC (Word, Excell, Internet)
- abilitati de comunicare, organizare si coordonare
- capacitate de a stabili prioritati
- receptivitate, spirit de echipa
- motivatie si dorinta de a invata
- prezenta agreabila, joviala, atitudine proactiva

CV-UL TREBUIE INSOTIT DE FOTOGRAFIE SI SCRISOARE DE INTENTIE

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv
- bonuri de masa
- lucrul in mijlocul unui colectiv de profesionisti
- stabilitatea pe termen lung a pozitiei

Companie multinationala de distributie materiale de constructii(gresie faianta,obiecte sanitare)