Asistent Manager - 2 posturi

Tandem Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini principale:
- Asigurarea relatiei cu clientii si cu reprezentantii acestora
- Gestionarea agendei GM
- Derularea comunicarilor telefonice si scrise cu mediul extern al organizatiei: candidati, participanti, angajatori, furnziori de servicii de specialitate, institutii de interes
- Pregatirea documentelor cu caracter comercial ale companiei
- Oferirea de sprijin si asistenta clientilor
- Traducerea si adaptarea documentatiei si a corespondentei specifice
- Participarea activa la actiuni si proiecte de marketing
- Derularea demersurilor necesare calatoriilor de afaceri si sesiunilor de training

Sarcini secundare:
- Contabilitate primara - evidenta documentelor de facturare, monitorizarea fluxului de numerar .
- Activitati de protocol si cu caracter administrativ

CERINTE

- Interes deosebit pentru dezvoltarea profesionala
- Studii superioare (absolvent/a facultate sau student/a in an terminal)
- PC-Word, Excel, Power Point, Internet – nivel avansat
- Atentie la detalii, rigoare
- Engleza- nivel avansat
- Orientare catre client
- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare
- Capacitate de incadrare in termene
- Atentie distributiva
- Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta
- Aptitudine generala de invatare
- Aptitudini de comunicare orala si scrisa
- Abilitati de comunicare telefonica
- Aptitudinea de a lucra cu documente
- Capacitate de lucru in mod independent, cu un grad moderat de supervizare

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + bonusuri conform performantelor profesionale, mediu de lucru agreabil, echipa de profesionisti, posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniu

Tandem Consulting este o firma de consultanta HR care traieste in epoca e-business. Misiunea noastra este de a identifica si de a pune in valoare potentialul uman. Sprijinim astfel organizatiile sa-si valorifice principala lor resursa - oamenii, pe care ii ajutam sa fie mai eficienti si sa se adapteze schimbarilor punandu-le in echilibru competentele cu obiectivele.
Noi punem oamenii in valoare.
Competentele noastre acopera intreaga gama a resurselor umane: asigurarea necesarului de capital uman, testare, evaluare, training, coaching, audit resurse umane.
Dinamici, flexibili si creativi, actionam pentru atingerea obiectivelor clientilor nostri, cu care lucram in tandem.
Atitudinea de parteneriat ne caracterizeaza atat in relatia cu angajatorii, cat si cu cei aflati in cautarea unei configuratii profesionale in ascensiune.

Tandem Consulting este o firma de consultanta HR care traieste in epoca e-business.
Intr-un mediu de afaceri aflat intr-o continua schimbare, noi oferim abordari inteligente pentru rezolvarea problemelor in domeniul resurselor umane.
Misiunea noastra este de a identifica si de a pune in valoare potentialul uman.
Actionam pentru atingerea obiectivelor clientilor nostri, cu care lucram in tandem. Atitudinea de parteneriat ne caracterizeaza atat in relatia cu angajatorii, cat si cu cei aflati in cautarea unei configuratii profesionale in ascensiune.