ASISTENT MANAGER

SC TENTA DESIGN COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea relatiei cu furnizorii
- Preluarea apelurilor telefonice, a fax-urilor, a email-urilor si distribuirea lor
- Receptionarea si transmiterea corespondentei si mesajelor
- Activitati de protocol
- Evidenta pontajelor pe baza programului de control acces
- Alte activitati la solicitarea Directorului General

CERINTE

- Studii medii sau superioare
- Cunostinte solide operare PC
- Limba engleza - nivel avansat
- Experienta pe un post similar - minim 1 an
- Bune abilitati de comunicare
- Dinamism, seriozitate, atentie distributiva

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Mediu de lucru placut
- Decontare transport

Compania a luat nastere in anul 1994 si are ca obiect de activitate proiectarea, productia si comercializarea posetelor, portofelelor si cordoanelor din piele naturala.
TENTA inseamna in tot ce face creativitate, dinamism, deschidere, indrazneala, grija pentru detalii si frumos si nu in ultimul rand consecventa.