Asistent Manager

ARA PROMOTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- va intocmi planurile de distributie in urma briefului care ii parvine de la client;
- va trimite electronic planul de distributie catre client pentru a fi aprobat sau pentru a fi facute eventuale corectari, adaugiri etc.
- va implementa, coordona si verifica actiunile date prin note de comanda de la client;
- va instrui fiecare supervizor cu specificul fiecarei actiuni in parte;
- va mentine legatura permanenta cu reprezentantul clientului si supervizorii agentiei.
- are obligatia de a verifica impreuna cu clientul acuratetea fiecarei actiuni;
- va intocmi statusuri (rapoarte) zilnice catre client, in care va comunica stadiul activitatilor de distributie din fiecare oras.
- va raporta catre client incheierea actiunii de distributie;
- la incheierea oricarei actiuni de distributie, are obligatia de a centraliza rapoartele, de a cuantifica activitatea fiecarui promoter implicat in actiune;
- are obligatia de a intocmi pe baza rapoartelor statele de plata ale promoterilor, situatii pe care este obligat sa le trimita departamentului de contabilitate la sfarsit de actiune sau de luna.
- va intocmi anexele specifice fiecarei actiuni in parte si le va inmana persoanei responsabila de facturare;
- va introduce rapoartele de distributie in calculator pentru o evidenta mult mai clara a proiectelor.
www.arapromotion.ro

CERINTE

- persoana tanara, dinamica
- bun comunicator
- disponibila unui program de full-time
- sa cunoasca cel putin o limba straina
- sa aiba cunostinte PC.
-punctualitate si seriozitate

BENEFICII OFERITE

Salariul se negociaza in cadrul interviului.

DESCRIEREA FIRMEI

MARKETING DIRECT