ASISTENT MANAGER

TCE Logistica - membru RTC Holding

Job expirat

RESPONSABILITATI

- tinerea evidentei corespondentei (intrari si iesiri)
- mentinerea comunicarii cu reprezentantii zonali prin e-mail si telefon
- relationarea cu clientii companiei
- elaborarea de rapoarte si analize la cererea sefului direct

CERINTE

- studii superioare in domeniul economic/ tehnic
- experienta intr-un post similar de minimum 6 luni
- cunostinte specifice corespondentei in afaceri
- abilitati de operare MS Office (Excel avansat)
- cunostinte de limba engleza la nivel conversational
- abilitati organizatorice si de prioritizare a activitatii
- atentie distributiva

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- bonuri de masa
- trainiguri periodice
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu profesionist

RTC Grup este lider pe piata de papetarie, de carte, de transport si curierat. Cuprinde diviziile: Diverta, PROCA Romania, Sistec-Sbsol, Proffice, Rimobi, TCE, Fashion, Flaro. RTC Holding este o companie de succes care promoveaza cei mai buni oameni, cele mai bune solutii, cei mai buni parteneri, cautand permanent echilibrul dintre loialitate si performanta.