ASISTENT MANAGER

MANPOWER ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura preluarea şi orientarea apelurile telefonice

- Asigură primirea şi trimiterea corespondenţei,

- Asigura buna organizare a evenimentelor interne: seminarii, conferinte, deplasari , cazare

- Administreaza baza de date privind contactele tuturor departamentelor ;

- Stabileste necesarul şi transmite comenzi pentru achizitii interne

- Urmareste plata furnizorilor interni in colabolare cu departamentul contabilitate

- Gestionează abonamentele la publicaţiile de specialitate ;

- Urmăreşte direct contractele de service pentru echipamente electronice;

- Asigura traducerea documentelor interne specifice

- Realizeaza si implementeaza proceduri operationale de ordin administrative

- Asigura realizarea si transmiterea la termen a raportarilor specifice activitatii la nivel local, national si international

- Asigura mentinerea bunei relatii cu partenerii companiei

- Administreaza dosarele de personal ale angajatilor permanenti

- Urmareste derularea programelor de integrare a noilor angajati

- Gestioneaza planificarea concediilor de odihna

- Actualizeaza permanent organigrama si fisele de post ale angajatilor

- Stabileste planificarea evaluarilor periodice privind performantele angajatilor

CERINTE

- Limba franceza ¿ nivel avansat

- Limba engleza ¿ nivel avansat

- Cunostinte operare PC ¿ Excel, Power Point, Word, Outlook Express ¿ nivel avansat

- Capacitatea de a gestiona simultan mai multe proiecte

- Organizare, rigoare, meticulozitate

- Abilitati de comunicare

- Dinamism, initiativa, anticipare

- Spirit de echipa

- Gestionarea timpului si respectarea termenelor limita

- Loialitate si confidentialitate

BENEFICII OFERITE

- Dezvoltarea unei cariere intr-o companie de success

- Mediu de lucru profesionist

Manpower Romania este agentia de recrutare si plasare de forta de munca temporara si permanenta mereu aproape de tinerii studenti si absolventi.
Va cunoastem calitatile, asteptarile, dorintele, nevoile, cautarile si va oferim tot sprijinul nostru in construirea carierei la care visati. Impartasim astfel convingerea ca in orice loc este nevoie mereu de tineri valorosi.
Prin partenerii nostrii, companii de succes in toate domeniile de activitate, va propunem proiecte temporare si permanente care va dau sansa sa castigati o experienta cat mai vasta in medii de lucru diverse.