ASISTENT MANAGER

Trenkwalder SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, companie mutinationala, lider in domeniul produselor si accesorilor de marochinarie:
ASISTENT MANAGER - pentru sediul central din Bucuresti

Acest post va fi direct subordonat conducerii.
Sarcini si responsabilitati:
- participa la incheierea contractelor de vanzare/achizitie si urmareste derularea lor
- elaboreaza comenzile catre clienti/furnizori
- organizeaza departamentele de gestiune
- urmareste facturarea si incasarea contractelor
- urmareste indeplinirea targetelor
- urmareste raportarile agentilor de vanzari
- alte activitati administrative

CERINTE

- studii superioare (domeniul economic constituie avantaj)
- experienta in vanzari
- bun organizator
- seriozitate
- bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- bonuri de masa, telefon mobil

Trenkwalder SRL este filiala in Romania a companiei multinationale ce activeaza in Europa Centrala si de Est, avand experienta in domeniul recrutarii si plasarii fortei de munca permanenta si temporara.

Head Office Romania:
Bld. 16 Decembrie Nr. 14 Ap. 9
300 174 Timisoara
Tel./ Fax : +40/256/293 608
inforomania@trenkwalder.com
www.trenkwalder.com/eu/