Asistent Manager

SC MAUR SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura un flux informational eficient intre Administratorul firmei, departamentele din cadrul sediului central si puctele de lucru
- Redacteaz¿ documente, rapoarte, informari, comunicari generale
- Expedieaza si urm¿re¿te continuitatea coresponden¿ei
- R¿spunde de eviden¿a la zi a agendei telefonice si are în grij¿ toate telefoanele date înspre/dinspre ter¿i
- Inregistreaza documentele externe primite prin fax, email, posta, curier si asigura distribuirea lor catre departamentele respective
- Asigura traducerea în/din limba straina a coresponden¿ei firmei
- Mentine relatia cu furnizorii (papetarie, consumabile, telefonie, internet, promotionale, apa, gunoi, gaze, energie electrica, aparitii cataloage…);
- R¿spunde de activit¿¿i de protocol

CERINTE

- Limba engleza nivel mediu (scris, citit, vorbit)
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
- Capacitate de a lucra in echipa
- Ablitati de comunicare si planificare
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Studii superioare finalizate
- Minim 1 an experienta pe un post similar

BENEFICII OFERITE

- Salariul tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului.

Societate de transport intern si international de marfa si constructii civile si industriale.