ASISTENT MANAGER

BST CONSTRUCTION SOLUTIONS S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preia, transmite ¿i îndosariaz¿ coresponden¿a (inclusiv tehnica) din partea diferitelor entit¿¿i (furnizori, parteneri, clien¿i, angaja¿i) ¿i redacteaz¿ coresponden¿a c¿tre ace¿tia;
- Efectueaz¿ traduceri ale documentelor uzuale , atunci când este necesar;
- Propune modalit¿¿i de îmbun¿t¿¿ire a activit¿¿ii administrative ¿i implementeaz¿ schimb¿rile aprobate la nivel de management.

CERINTE

- Experienta minim un an intr-un post similar
- Cunostinte de limba engleza la nivel avansat (cunostinte de limba turca obligatorie )
- Cunostinte foarte bune PC - MS Office (Word, Excel, Power Point); internet; Outlook
- Bune cunostinte in utilizarea aparaturii de birou (fax, copiator, telefon, scanner etc.)
- Excelente abilitati de comunicare si relationare
- Abilitati organizatorice deosebite.

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului

DESCRIEREA FIRMEI

Constructii civile