ASISTENT MANAGER

GBP PRO CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se subordoneaza directorului general al companiesi si presupune in principal activitati specifice de secretariat:

- Telefoane (in/out)
- Corespondenta (atat elaborare corespondenta comerciala, cat si inregistrare, arhivare etc.)
- Transmitere faxuri, e-mailuri
- Organizarea agendei de lucru a Directorului
General
- Rezervari hotel, transport etc.
- Relationarea cu departamentele companiei, cat si cu furnizori, clienti, autoritati, in functie de necesitati
- Activitati de contabilitate primara.

CERINTE

- Studii superioare (in curs sau finalizate)
- Experienta minim doi ani intr-un post similar
- Bune cunostinte limba engleza
- Cunostinte foarte bune PC - MS Office (Wordd, Excel, Power Point); internet; Outlook Express
- Bune cunostinte in utilizarea aparaturii de birou (fax, copiator, telefon, scanner etc.)
- Excelente abilitati de comunicare si relationare
- Abilitati organizatorice deosebite, determinare si rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant, care va fi discutat in timpul procesului de recrutare.

CLIENTUL GBP PRO CONSULTING ESTE O IMPORTANTA FIRMA CU CAPITAL PRIVAT ROMANESC, AVAND CA OBIECT DE ACTIVITATE PRODUCTIA DE PREPARATE DIN CARNE.