ASISTENT MANAGER

Autoconstruct S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- limba germana, engleza scris si vorbit;
-disponibilitate la program prelungit;
-operare calculator Office, Excel, Internet

Infiintata in 25.07.2003, Autoconstruct este reprezentant general in Romania a 4 marci de renume din Europa:

F.X. Meiller GmbH & Co KG, Germania, producatoare de suprastructuri, semiremorci si remorci basculabile
Faymonville AG, Belgia, producatoare de semiremorci pentru transporturi agabaritice si speciale
Emi Tecno Due Srl, Italia, producatoare de suprastructuri de salubrizare
Stokota NV, Belgia, producatoare de suprastructuri, semiremorci s remorci pentru transportul produselor chimice, alimentare, gaz petrol lichefiat, ciment si bitum.
Cu o cifra de vanzari in 2005 de 13 mil Euro, Autoconstruct este o firma in plina dezvoltare, beneficiind deja de 4 puncte de lucru si un service, la care se va mai adauga inca unul in 2006.